Mazılı Miko, sezona bomba gibi düştü

Nevşehir’in sevilen ses sanatçısı Mazılı Miko “Sakın ağlama anam” adlı klipinin ardından ikinci klipini Kapadokya bölgesinde çekerek sezona bomba gibi düştü


Yönetmenliğini Efsane Hüseyin’in yaptığı “sen deli ben sana deli” klipinin çekimlerini memleketteki Ürgüp’te gerçekleştirdi. Klip çekimini nostaljik bir araç ile yapan Mazılı Miko, klip boyunca Kapadokya’nın eşsiz güzelliklerini ekranlara yansıttı.

Yeni klipin Nevşehir’e hayırlı olmasını dileyen Mazılı Miko, “Kendi memleketimde çektiğimiz klipler beni gururlandırıyor. Nevşehirlilerden de büyük destek gördüm sağ olsunlar. Nevşehirliler benim canim Ciğerim ve Nevşehirli olmaktan her zaman gurur duyuyorum. Yeni klipim “sen deli ben sana deli”  ile sezona bomba düşeceğine inanıyorum. Allah utandırmasın İnşallah” dedi.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Demir’den 19 Mayıs kutlaması

Eğitim iş Nevşehir Şube Başkanı İbrahim Demir, 19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Bayramı  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir