Ülkücülerden örnek turnuva

Ülkü Ocakları Derinkuyu İlçe Başkanlığı Derinkuyuşehirler adına düzenlediği halı saha turnuvasından elde edilen geliri Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacak.


Derinkuyu Ülkü Ocağı Derinkuyu Şehitleri adına futbol turnuvası düzenleniyor.

Turnuvaya A Grubu’nda Derinkuyu Ülkü Ocağı, Pis Yedilispor, Kilederespor, Kooperatifspor, Suvermezspor ve B Grubu’nda İlçe Jandarmaspor, Gölcükspor, İlçe Tarımspor, Derinkuyu Belediyespor ile Ülkü Ocakları Orta Öğretimspor olmak üzere 10 takım katılıyor.

6 Kasım tarihinde Derinkuyu Ülkü Ocağı Başkanı Onur Karataş’ın Kilederespor- Kooperatif takımları arasındaki maçı başlama vuruşunu yaparak turnuvanın startını verdi. Bu maçtan Kooperatifspor 7-6 galip gelirken, günün diğer maçında ise Suvermez Kalespor rakibi Derinkuyu Ülkü Ocaklarını 10-0 mağlup etti.

Bugün turnuva kapsamında Pis yedilispor ile Suvermez Kalespor ve Kilederespor- Derinkuyu Ülkü Ocakları takımları karşı karşıya gelecek.

15 Kasım tarihine kadar sürecek olan turnuvada elde edilen gelir Mehmetçik Vakfına bağışlanacağı ifade edildi.

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye Spor Yazarları Derneği üyesiyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BAL 5. Grupta 9. hafta heyecanı

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5. Grup’ta cumartesi ve pazar günü 9. haftası müsabakaları oynanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir