Ülkücüler: Nevşehirspor’umuzun yanındayız

Son haftasına girilen Spor Toto Bal Ligin’de, puan cetvelinde lider durumda bulunan Nevşehirspor’da heyecan doruğa ulaştı. Gurubunda lider Nevşehirspor sezonun son karşılaşması Ceyhanspor deplasmanına çıkacak.


Nevşehirspor’un bu maçtan da galip çıkması durumunda gurubu şampiyon olarak tamamlayacak. Şampiyonluk için geri sayımın başladığı şu günlerde Başkan Salih Dirikoç, tüm Nevşehir halkını maddi ve manevi desteğe davet etti. Bu davete ilk karşılığı ise Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı verdi.

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker, Nevşehirspor’u iç sahada olduğu gibi dış sahada da destekleyip, her türlü maddi ve manevi desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

Başkan Türker’in destek açıklaması şu şekilde; ‘Ligi bitimine 1 hafta kala Nevşehirspor’umuz şampiyonluk yolunda emin adımlar ile ilerleyişini sürdürüyor. Nevşehirspor Başkanı Salih Dirikoç, ligin son karşılaşması olan Ceyhanspor maçı öncesinde Nevşehir’de bulunan herkesi maddi ve manevi desteğe davet etmiştir. Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı olarak İlimizin takımı Nevşehirspor’a maddi ve manevi her türlü desteği vermeye hazırız.  İç saha maçlarında olduğu gibi Nevşehirspor’umuzu ligin son maçı olan Ceyhanspor deplasmanında da destekleyeceğiz. Takımımız yense de yenilse de her zaman yanındayız. Başkan Dirikoç’un dediği gibi, Şampiyonluk çok yakın, Allah’ın izni ile bu sene şampiyonluk hasreti bitecektir. Tüm Nevşehir birbirine kenetlenmelidir’

YAZAR: Nuri Karaşahin

18.02.1988 yılında Nevşehir’in Boğaz köyünde doğdu. 2 erkek 1 kız kardeşi bulunuyor. İlk okulu Nevşehir Gazi ilkokulun ’da orta okulu Boğaz Köyü okudu. Liseyi Nevşehir lisesinde okudu. 2007 lise bitirdikten sonra bir mağazada satış elemanı olarak işe başladı. 2010 2011 yılında Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yaptı. Kısa bir süre güvenlik sektöründe bulundu. 2017 yılı başlarında özenerek yapmak isteği meslek olan gazetecilik hayatına atıldı. Kent haber gazetesinde muhbirlik görevini üslendi. Bu görevi de severek yapıyor. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amatör spor haftası kapanış töreni yapıldı

Amatör spor haftası kapanış töreni yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir