Spor İl Müdürlüğü’nden köy okullarına destek

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer Antrenörler , Liderler ve Gönüllü Gençler ile birlikte Okul ziyaretlerine devam ediyor.


Spor İl Müdürlüğü’nün son ziyaretleri Acıgöl İnallı İlkokulu ve Tatlarin Ortaokuluna oldu.
Acıgöl İnallı İlkokulunu ziyaret eden İl Müdürü öğrencilerin derslerine misafir olarak spor ve gençlik hakkında sohbet etikten sonra Gençlik Merkezleri faaliyet programınzda yer alan ağaç dikimi etkinliğini İnallı İlkokulundaki öğrenciler ile birlikte gerçekleştirdikten sonra Tatlarin Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilerle Okul bahçesinde düzenlediği etkinliklere katılarak Okullara spor malzemesi hediye edildi.
l Müdürü Mustafa Ünlüer, Antrenörlerimiz ve Gönüllü Gençlere Okul yönetimi ve öğrenciler yapmış oldukları ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nevşehirspor yöneticilerinden Ünver’e ziyaret

Nevşehir Spor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç başkanlığındaki bazı yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek, bir süre görüştü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir