Spor güvenlik Kurulu toplandı

Spor İl Güvenlik Kurulu Vali İlhami Aktaş’ın başkanlığında toplandı.


Nevşehir’de düzenlenen spor müsabakalarında alınacak olan güvenlik tedbirlerini görüşüldüğü İl Spor Güvenlik Kurulu mart ayı toplantısını Spor Kompleksi içerisin de yer alan Nevşehir Gençlik Merkezi Toplantı Salonu’nda yaptı.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş Başkanlığı’nda yapılan toplantıya  Nevşehir   İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Kıdemli Albay Yüksel Yiğit, Nevşehir Belediye Başkan yardımcısı Yusuf Kaya, Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Sağlık İl Müdürü Rahim Ünlübay, Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, Nevşehir Emniyet Müdür Yardımcısı Emin Çakı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Hazret Gencer, Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Avcı, Türkiye Futbol Federasyonu Nevşehir İl Temsilcisi Tolga Karaca, Nevşehirspor Yöneticisi Aşkın Kızılbayrak ve Nevşehirspor Taraftar Derneği Başkanı Serdar Yılmaz, avukat ve polis memurları katıldı.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş başkanlığında yapılan toplantıda Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Nevşehirspor’un kalan iç saha maçlarında güvenlik önlemleri, 1. Amatör Küme Play-off  müsabakaları ve yakın zamanda başlayacak olan 2. Amatör maçları görüşüldü.

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti , Türkiye Spor Yazarları Derneği ve AIPS (Dünya Spor Yazarları Derneği) üyesiyim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aday hakem kursu düzenlendi

Nevşehir’de futbol aday hakem kursu düzenlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir