“Sarsıldık ama asla yıkılmayacağız”

Kapadokya Göremespor Teknik Direktörü İsmail Güzel, Silifke mağlubiyeti ile sarsıldıklarını ama asla yıkılmayacaklarını ifade etti.


Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5. Grup’taki temsilcimiz Kapadokya Göremespor sahasındaki maçta 1 penaltı kaçırıp ve uzun süre 10 kişi oynamak zorunda kaldığı Silifke Belediye Gençlik Spor’a 1-0 mağlup olmuştu.

Bu maçın ardından büyük üzüntü yaşayan Kapadokya Göremespor Teknik Direktörü İsmail Güzel, Nevşehir Kent Haber Gazetesi Spor servisine açıklamalarda bulunarak, mağlup oldukları maçı ve bu hafta oynayacakları karşılaşmayı değerlendirdi.

İsmail Güzel penaltı kaçırmalarına ve sahada neredeyse 70 dakika 1 kişi eksik oynamalarına rağmen rakip takımla denk bir mücadele verdiklerini ifade eden İsmail Güzel bu alınan mağlubiyet ile büyük sarsıntı yaşadıklarını ifade etti.

Sarsıldıklarını ama asla yıkılmayacaklarını belirten İsmail Güzel, ” Maça rakibimiz karşısında çok güzel başladık ve çokta pozisyon yakaladık. Bu pozisyonları maalesef değerlendiremedik. Penaltı kaçırdık ve hemen ardından da sporcumuz  İsmail Salman kırmızı kart görünce sahada 10 kişi kaldık. Buna rağmen oyundan kopmadık. Oyuncularımın müthiş bir mücadele örneği gösterdi. Onları tebrik ediyorum. Artık ileriye bakıyoruz. Bu hafta pazar günü Gazi Stadı’nda 7 Mart Kadirli Demirspor’u ağırlayacağız. Kazanmak için bütün gücümüzü sahaya koyacağız. Bunu birlik ve beraberlik içerisinde yapacağız” dedi.

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye Spor Yazarları Derneği üyesiyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BAL 5. Grupta 9. hafta heyecanı

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5. Grup’ta cumartesi ve pazar günü 9. haftası müsabakaları oynanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir