Polis haftası dolayısıyla bisiklet yarışması yapıldı 

 Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Türk Polis teşkilatının 173. yıldönümü etkinlikleri kapsamında bisiklet yarışması düzenlendi. 


Emniyet Müdürlüğü ve Bisiklet İl temsilciliği tarafından organize edilen bisiklet yarışmasına 15 sporcu katılırken sporcular 20 km pedal çevirdi. Bisiklet yarışmasında dereceye giren sporculara Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünde ödül töreni düzenlendi. Emniyet Müdürü Mehmet Artunay yarışmada dereceye giren sporculara madalyalarının yanı sıra Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlattırılan çeşitli ödülleri sporculara takdim etti.
Artunay burada yaptığı açıklamada, bisiklet yarışmasına katılan sporculara teşekkür ederek başarılar dilerken etkinliklerin devam edeceğini söyledi. Bisiklet yarışması ödül töreni sonrasında sporcular ve emniyet personelleri hatıra fotoğrafı çekindi.

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye Spor Yazarları Derneği üyesiyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Göremespor fırsat tepti

Yakaladığı pozisyonları gole çeviremeyen Kapadokya Göremespor, ilk haftadan 3 puan ile ayrılma fırsatını değerlendiremedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir