Play-Off çeyrek final maçları oynanacak

1. Amatör’de gruplarını ilk 4 sırada tamamlayan takımlar Play-Off çeyrek final ilk maçlarında karşı karşıya gelecek.


Nevşehir 1.Amatör Küme futbol Ligi’nde grup maçları geçtiğimiz hafta sonu oynanan 18. Hafta müsabakaları ile sona erdi.
1.Amatör’de A Grubu’nu ve B Grubu’nu ilk 4 sırada tamamlayan Kapadokya Göremespor, Çatspor, Suvermez Kalepsor, Derinkuyugücü, Acıgölspor, Gülşehir Belediyespor, Kapadokya Nevşehirspor ve Telekomspor Play-Off müsabakaları oynamaya hak kazandı.
Çeyrek final kapsamında A Grubunu  birinci sırada tamamlayan Kapadokya Göremespor ile B Grubunu 4. sırada bitiren Kapadokya Nevşehirspor takımları 10 Mart Cumartesi günü saat 13.00’da başlayacak olan maçta merkez 2 Nolu sahada karşılaşacak.
Günün diğer maçında ise saat 15.00’da A Grubunu 2. sırada tamamlayan Suvermez Kalespor ile B Grubunu 3. sırada bitiren Acıgölspor takımları Acıgöl İlçe Stadı’nda kozlarını paylaşacak.
11 Mart Pazar günü ise ilk olarak saat 11.30’da A Grubu’nu  4. sırada tamamlayan Telekomspor ile B Grubu’nda  lider olan Çatspor takımları merkez 3 Nolu sahada karşılaşacak.
Günün diğer maçı ise saat 14.00’da Gülşehir İlçe Stadı’nda oynanacak. Bu maçta A Grubu’nu 33 puanla 3. Sırada tamamlayan Gülşehir Belediyespor ile B Grubu’nu 34 puanla 2. sırada tamamlayan Derinkuyugücü takımları karşı karşıya gelecek.

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti , Türkiye Spor Yazarları Derneği ve AIPS (Dünya Spor Yazarları Derneği) üyesiyim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2 bölgeden hakem ataması

Hekimoğlu Trabzon- Nevşehir Belediyespor arasındaki 3. Lig 16. hafta maçını yönetmek üzere 2 bölgeden hakem ataması yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir