Özel insanlardan gururlandıran başarı

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Özel İnsanlar Atletizm Tıkımı,  üç  ayrı dalda,  Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu(TÖSSF) tarafından  Antalya’da gerçekleştirilen  2. Bölge Atletizm Şampiyonası’nda Bölge birinciliğini elde etti..


TÖSSF ’un 2018 programında yer alan ve İç Anadolu, Karadeniz ve Akdeniz bölgelerindeki sporcuların Antalya Lara Grand Park Otel’de gerçekleştirilen, 2. Bölge Atletizm Şampiyonasına,  Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Özel İnsanlar Atletizm takımı sporcuları ve aynı zamanda Özel İnsanlar Eğitim Merkezi öğrencileri de olan  Mesut Akkaya , Mental kategorisinde 100 metre yarışında ve Abdullah Furkan Yılmaz da Cirit Atmada Down Sendromlular kategorisinde  ile katıldı.

Şampiyonanın hazırlıklarını İdareci Zuhal Özdemir, Antrenörler Tuğba İşiten ve Furkan Feralan nezaretinde gerçekleştiren 2. Bölge Atletizm Şampiyonasında  Abdullah Furkan  Yılmaz  100 metre yarışında  ve Cirit Atmada da bölge birinciliğini elde ederken, Mental Büyük Erkeklerde de  Mesut Akkaya  Bölge birinciliğini kazandı.

Gerçekleştirilen şampiyonada3 ayrı dalda  bölge birinciliğini elde eden TÖSSF tarafından organize edilen 2. Bölge Atletizm Şampiyonasında madalya kazanan Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Özel İnsanlar Atletizm takımı sporcuları Abdulah Furkan Yılmaz ve Mesut Akkaya’ya ödülleri,  TÖSSF Başkanı Birol Aydın, TÖSSF Yönetim Kurulu üyesi Ensar Kurt ve TÖSSF Başdanışmanı Erhan Karakuş tarafından verildi.

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye Spor Yazarları Derneği üyesiyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mazılı Miko’nun yeni klibi çıktı

Nevşehir’in gür sesi Mazılı Miko, yani klibi olan “Dönen Dolaplar” ile hayranlarının karşısına çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir