Özdemir futbola nokta koydu

Çat Gençlik Spor’un tecrübeli sporcusu Rahmi Özdemir aktif futbolculuk hayatına son verdiğini açıkladı.


Nevşehir Tekspor ile 1995 yılında başlayan futbol hayatına Nevşehirspor, Emniyetspor, Sağlıkspor, Gülşehir Belediyespor ve Suvermez Kalespor’un ardından 3 sezondur Çatspor’da devam ettiren Rahmi Özdemir, futbolculuk hayatını sona erdirdiğini açıkladı.

39 yaşında olan ve ciddi sağlık sakatlıklar  yaşamasına rağmen aktif futbol hayatına devam eden Rahmi Özdemir, sahada verdiği mücadele ile genç sporculara her zaman örnek oldu.

Amatör Küme’de bir çok kez şampiyonluk kupa kaldırmayı başaran Rahmi Özdemir’in bundan

sonraki hayatında teknik direktörlük yapıp yapmayacağı ise bilinmiyor.

Bu sezon takımının Gülşehir Belediyespor ile oynadığı Play-Off yarı final rövanş maçında son kez oynayarak aktif futbolculuk hayatına son verdi.

Kendisine ait sosyal paylaşım sitesinden bir açıklama yapan Rahmi Özdemir, ” Ve bazen umutlarına,hayallerine hayata dair planlarına,sevinçlerine,sevdiğin aşık olduğun futbol oynamaya veda edersin.Belki kader,belki alın yazısı veya bilemediklerimiz,belkide gittiğimiz yolda onu taşıyacak gücümüzün olmayışı,biraz hüzün,biraz üzgün,ama üzmeden hayata küsmeden doğru yerden devam etmek.10 yıllık bu özel futbol yolculuğunda sevgisiyle,desteğiyle,enerjisiyle beni yalnız bırakmayan hikayemin gizli kahramanlarına ayrıca teşekkür ederim” dedi.

 

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye Spor Yazarları Derneği üyesiyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uğur Durmuş affedildi

Nevşehir Belediyespor Kulübü yönetimi daha önce süresiz kadro dışı bırakılan futbolcu Uğur Durmuş'un affedildiğini açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir