Nevşehirspor’dan istişare toplantısı

Nevşehirspor yönetimi Nevşehir’de görev yapan basın mensuplarıyla düzenledikleri toplantıda bir araya geldi.


Bölgesel Amatör Lig 5. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Nevşehirspor, son aldığı Yozgatspor mağlubiyeti ile yarışta yara alsa da sonuna kadar mücadelesini sürdürmek istiyor.
Nevşehirspor yönetimi Kapadokya Hill Hotel’de, Nevşehir’de görev yapan basın mensupları ile sabah kahvaltısında bir araya gelerek sohbet etti.
Nevşehirspor yöneticisi Ahmet Ertaş’ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya Nevşehirspor Başkanı Salih Dirikoç, yönetim kurulu üyeleri Çetin Ulukuş, Ali Akkoç ve Kadir İnanan’ın yanı sıra Nevşehir’de görev yapan yerel gazete, site ve ajans temsilcileri katıldı.

Sohbet şeklinde geçen toplantıda Nevşehirspor Başkanı Salih Dirikoç, alınan Yozgatspor mağlubiyeti nedeniyle üzgün olduklarını belirtirken, henüz ligin tamamlanmadığını ifade etti.
Kalan maçlara galibiyet parolası ile çıkacaklarını ve şampiyonluk için rakiplerinin kaybetmesini bekleyeceklerini belirten Salih Dirikoç, sezon sonu şampiyon olarak Nevşehir’e profesyonel bir takım hediye etmek istediklerini kaybetti.
Nevşehirspor’un desteklemek üzere stada gelen protokol başta olmak üzere tüm Nevşehirli sporseverlere teşekkür eden Salih Dirikoç, bugüne kadar olduğu gibi sezon sonuna kadar bu desteğin devam etmesi gerektiğini belirtti.
3 saate yakın süren toplantının ardından Nevşehirspor yönetimi ve gazeteciler Hıll Hotel önünde fotoğraf çekindi.

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti , Türkiye Spor Yazarları Derneği ve AIPS (Dünya Spor Yazarları Derneği) üyesiyim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2 bölgeden hakem ataması

Hekimoğlu Trabzon- Nevşehir Belediyespor arasındaki 3. Lig 16. hafta maçını yönetmek üzere 2 bölgeden hakem ataması yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir