Nevşehirspor’a tam destek

Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Futbol il Temsilciliği ve Amatör Spor Kulüplerden Nevşehirspor’a destek açıklaması yapıldı.


 

Futbol İl Tertip Komitesi, M. Tolga Karaca’nın başkanlığında, Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanlığı binasında toplandı.

Toplantıya; Tertip Komitesi Başkanı, M. Tolga Karaca, üyeler , Mehmet Hemit , Ali Özcan , İl Hakem Kurulu adına , Halil Göksu ile Kulüp temsilcileri : Suvermez Kale Spor Kulübü adına,Vedat Gülbağı , Çat Gençlik Spor Kulübü adına ,Hakan Tunç , Kapadokya Göreme Spor Kulübü adına , Hasan Hüseyin Çiner ve Gülşehir Belediye Spor Kulübü adına , Raşit Kılıçkaya katıldılar. Toplantıda Bu yıl gurubunda fırtınalar estiren Nevşehirspor’a tam destek açıklamaları yapıldı.

 

Yapılan toplantı sonunda, Nevşehir 1.Amatör Küme Ligi Play off yarı final müsabakalarının programı şu şekilde açıklandı:

24- mart 2018 Cumartesi:

Suvermez Kale Spor — Kapadokya Göreme Spor : (Suvermez Köyü Çim Saha)   Saat: 15:00

 

25- Mart 2018 Pazar:

Çat Gençlik Spor — Gülşehir Belediye spor           : (Nevşehir 3 Nolu Çim)            Saat: 15:00

 

PLAY OFF YARI FİNAL RÖVANŞ MÜSABAKALARININ PROĞRAMI:

31 Mart Cumartesi:

Gülşehir Belediye Spor — Çat Gençlik Spor              : (Gülşehir İlçe Çim Saha)      Saat : 13:00

Kapadokya Göreme Spor — Suvermez Kale Spor    : (Avanos Çim Saha )               Saat : 15:00

 

‘Takımlarımıza başarılar dileriz’

Yapılan kura çekimi nin ardından söz alan Türkiye Futbol Federasyonu Futbol İl Temsilcisi M.Tolga Karaca: ‘Yarı finale gelen bu dört takımımıza da canı gönülden başarılar dilerim. Centilmence, sakatlık, kavga, gürültü olmadan ve güzel futbolun oynandığı, konuşulduğu birer müsabakalar olmasını dilerim.’ dedi.

Diğer katılımcılarda söz alıp ortak fikirde birleşerek , birbirlerine başarılar dilediler.İyi olan kazansın, Herkese hayırlı olsun dediler.

 

‘Üzerimize düşeni yapmaya hazırız’

Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı adına Başkan Mustafa Avcı şu açıklamayı yaptı: ‘Bu gün burada toplantıya katılan, Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyon başkanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu Nevşehir İl temsilciliği ve Nevşehir ASKF ye bağlı olan  Amatör Spor Kulüplerimiz,1.Amatör Kümesi ile 2.Amatör Kümesi ile Nevşehir Sporumuza sonsuz destek veriyoruz. şampiyon olması için üzerimize düşen her türlü göreve, fedakarlığa da hazırız. Ligin son üç haftasına girilirken kalan iki maçımızı da (Evimizde, Adana Büyükşehir Belediye Spor ve deplasmanda Ceyhan Spor )maçlarını kazanarak, yıllardır özlenen şampiyonluğun gelmesini istiyoruz.  Burada toplanan Futbol İl Temsilcimiz Tolga Karaca, Futbol İl tertip Komitemiz,  Amatör Spor Kulüplerimizin temsilcileri ile birlikte, Nevşehir Sporumuza sonsuz destek olduğumuzu buradan sesleniyoruz. İnşallah özlediğimiz şampiyonluk bu sene gelir.’

YAZAR: Veysel Kılıç

04.10.1989 Gülşehir Karahüyük köyünde doğdu. Evin tek erkek çocuğu ve 1 kız kardeşi var. İlk Okulu Gülşehir Atatürk Okulunda, Orta Okulu Turgut Akdeveli Okulunda, Liseyi ise 2003-2007 tarihleri arasında Nevşehir Lisesinde okudu. Lise bitiminde ise gazetecilik hayatına spor muhabiri olarak başladı. 2009-2010 yılları arasında askerliğini Kıbrıs Leşkoşa da tank şoförü yaptı. Askerlik bitiminde ise gazetecilik hayatına kaldığı yerden devam etti. Askerden sonra Nevşehir Yenigün Gazetesi yazı işleri Müdürlüğü yaptı. Daha sonra ise Nevşehir Kent Haber Gazetesinde yazı İşleri Müdürlüğünü sürdürdü. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nevşehir’e 5 bin TL para cezası

Nevşehir Belediyespor’a merdiven boşluklarını boş bırakmadığı için 5 bin TL para cezası verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir