Nevşehir yüzme sporcuları çalışmalarının karşılığını alıyorYaklaşık üç yıl önce açılan Genclik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü havuzunda yetişen sporcular başarıya doymuyor. Geçen ay içerisinde Türkiye Yüzme Federasyonunun düzenledigi 11-12 yaş ulusal gelişim projesinde finallere gitmeyi hak kazanırken başarılarına bir yenisini daha ekleyerek Kayseri’de yapılan Anadolu Yıldızları Grup Müsabakalarından yarı finale gitmeye hak kazandı.
Genclik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü Yüzme Antrenörü E. Emre Cıncık çalışmalar ve katıldıkları müsabakalar hakkında bilgi verdi.


Tayanç Karakaya’nın 50 metre sırt üstünde 2., 50 metre kelebekte 3. 100 metre sırt üstünde 4. ve Tulca Okşar 200 metre serbestte 3.,100 metre serbestte 4. Ve 50 metre serbestte 4.olduğunu belirten E. Emre Cıncık, “Çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu gayretli çalışmalarımızın geri dönüşlerini alıyoruz. Önümüzde yoğun bir yarış takvimi var. İnşallah ilimize daha iyi başarılar ile döneceğiz. Nevşehir’de büyük bir spor ailesi oluşturduğumuz gibi birde yüzme ailesi oluşturduk. Sporcularıma, ailelerine ve bizden desteğini hiç esirgemeyen Genclik Hizmetleri ve Spor il Müdürümüz Mustafa Ünluer’e teşekkür ederim”dedi.

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nevşehir’e 5 bin TL para cezası

Nevşehir Belediyespor’a merdiven boşluklarını boş bırakmadığı için 5 bin TL para cezası verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir