İşte Nevşehir Belediyespor’un kadrosu

Nevşehir Belediyespor’umuzun takım kadrosu belli oldu. maç için geri sayım başladı.


Türkiye 3. Lig 1 gurupta liderlik için yarışan takımımız Nevşehir Belediyespor,  Nevşehir Gazi stadında Artvin Hopaspor’u konuk ediyor. Stadın tıklık tıklım dolduğu karşılaşmada Nevşehir Belediyespor sahaya; Onur Bilgin, Muhammet Serdar Yazıcı, Can Morgül, Melih Gökçek, Tunç Murat Behram, Raif Unuzer, Bilal Gücüyetmez, Doğancan Aynacı, Ömer Gür, Ertan Çolak, Naci Bayraktaroğlu 11’i ile çıktı. Takımımızın yedek kulübesinde ise Onur Behiç Özalgan, Burak Özsoy, Hakan Doğan, Hayrettin Cengiz, Emin Altunay, Keram Onaylı, Ahmet Can Arık yer alıyor.

Rakibimiz Artvin Hopaspor ise sahaya, Ahmet Özden, Bilal Hallaçlar, Mustafa Serkan Demirel, Ali Kemal Başaran, İsmail Sarı, Fazlı Ayan, Enes Dada, Serbay Yağız, Rasimcan Değirmenci, Ali Kemal Özkan ve Gökhan Günel 11’i ile çıktı. Yedek Kulübede de Murat Günal, Doğancan Kılıç, Canberk Özçakır, Mustafa Pınar, Arif İşçi, Mustafa Diler, Bekir Turaç Böke isimleri yer alıyor

HAKEM: Eren Özyemişçioğlu

YARDIMCI HAKEM:  Ercan Akbaş

YARDIMCI HAKEM: Ercan Akdeniz

  1. HAKEM: Oğuz Kaan Türkdoğan

AYRINTILARI ANINDA SİZLER İLE PAYLAŞACAĞIZ. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN…

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çiftçi ve heyeti seçimlere hazırlanıyor

Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube başkan adayı Mustafa Çiftçi ve beraberinde ki heyet gazetemiz İmtiyaz Sahibi Osman Koca’yı ziyaret etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir