Nevşehir Belediyespor’da hedef üst ligler


Nevşehirspor’da takımı 3. Lig’e çıkartan Salih Dirikoç başkanlığındaki yönetimin devam etmeme kararı almasının ardından kulübün geleceğiyle ilgili gece çok önemli kararlar alındı.

Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Belediye Başkanı Atilla Seçen, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar,  milletvekili adayları Yücel Menekşe, Emre Çalışkan sahurda bir araya geldikleri basın mensuplarına Nevşehirspor’un geleceği ile ilgili önemli kararlarını açıkladılar.

Nevşehirspor’u Belediye’nin alacağını ve Nevşehir Belediyespor ismiyle 3. Lig’de devam edeceğini belirten AK Partili isimler sahur programı çıkışında Nevşehirspor taraftarına seslendi.

Burada Nevşehir Belediyespor için sadece 3. Lig değil üst liglerin hedeflendiğini belirten başkan ve vekiller takımın kurumsal bir yapıya kavuşacağını aktardı.

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen güzel bir yönetim kuracaklarını ve Nevşehir Belediyespor’u 3. Lig’de en iyi şekilde temsil edebilmek için çalışacaklarını ifade etti.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar’da  Nevşehirspor’u her zaman olduğu gibi yine yalnız bırakmadıklarını taraftarında kendilerini 24 Haziran’da yapılacak milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde destek olarak yalnız bırakmamasını istedi.

 

 

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Göremespor, Adana’ya kazanmak için gidecek

Kapadokya Göremespor, pazar günü konuk olacağı Adana Kiremithanespor'u mağlup ederek yükselişe geçmeyi hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir