Koşabiliyorken Koş Projesi Avanos’ta

Avanos’da Koşabiliyorken Koş Projesi kapsamındaki etkinliklere katılan 7’den 77’ye herkes keyifli bir gün geçirme imkanı buldu.


Koşabiliyorken Koş etkinlikleri aralıksız olarak sürüyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan Koşabiliyorken Koş projesi kapsamında Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce 7 den 77 ye etkinliklerimiz devam ediyor. Avanos Kızılırmak kenarında kurulan dart, bilek güreşi, yüz boyama, masa tenisi, halt çekme, çember oyunları vb. oyun parkurları vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Fotoğraf çekimi için Avanos’ta bulunan gelin ve damadın katıldığı, bilek güreşi yapan annelere çocukların tezahürat ettiği parkurlarda da vatandaşlar oldukça eğlenceli vakit geçirdiler. Müsabaka niteliğinde geçen etkinliklere katılımcılara ve finale kalanlara Koşabiliyorken Koş madalya ve t-shirt, şapka ve şal hediye edilerek limonata ikramında bulunuldu.

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2 bölgeden hakem ataması

Hekimoğlu Trabzon- Nevşehir Belediyespor arasındaki 3. Lig 16. hafta maçını yönetmek üzere 2 bölgeden hakem ataması yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir