‘Hep birlikte daha güçlüyüz’

Meterisliler Grubu, Şile galibiyetinin ardından “Hep birlikte daha güçlüyüz”mesajı yayınladı.


3. Lig temsilcimiz Nevşehir Belediyespor, 15. Hafta maçında konuk ettiği Şile Yıldızspor’u konuk ederken taraftarının da desteğini de alarak rakibini 27 dakikada attığı gollerle 3-1 mağlup etmişti.

Nevşehir Belediyespor’un bu maçta en büyük destekçilerinden olan Meterisliler Grubu diğer maçların aksine bu müsabakada kapalı a tribünde yer alarak takıma daha verimli bir şekilde destek vererek alınan galibiyette önemli bir rol oynadı.

Maç sonunda alınan galibiyeti sporcularla birlikte doyasıya kutlayan Meterisliler Taraftar Grubu kendilerine ait sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak maçı değerlendirdi.

Yönetim, teknik heyet, sporcular  ve siyasetçiler başta olmak üzere takıma destek olmak üzere Gazi Stadını dolduran tüm taraftara ve teşekkür eden Meterisliler Grubu hep birlikte kalan maçları da motivasyon ile kazanmak istediklerini ifade etti. Birlik ve beraberlik içerisinde daha güzel günler görmek istediklerini belirten Meterisliler, “ Pazar günü oynadığımız ve 3-1 ‘lik skorla galip gelerek seriye devam ettiğimiz müsabakada özellikle ilk yarıda göstermiş oldukları hırs azim mücadele ve güzel oyun için bütün futbolcularımıza, teknik ekibimize ve değerli yöneticilerimize çok teşekkür ederiz.

İçinde memleket sevgisi taşıyan, şehrine sahip çıkan takımına inanan, destekleyen,iyi günde kötü günde daima yanında olan, bir aile edasıyla ve sevdasıyla armayı layıkıyla temsil eden futbolcularımıza olan inancını asla yitirmeyen ve oynamış olduğumuz diğer müsabakalarda olduğu gibi bu pazar günü de Gazi Stadı’nı dolduran ve maç süresince desteğini esirgemeyen, sesi kısılana dek sevdasını haykıran 7 den 70 e bütün Nevşehir Sevdalılarına teşekkür ediyoruz.

Sen, ben, o, biz, siz, onlar demeden ortak paydamız olan Nevşehir Belediyesporumuzun başarısı için emek veren, üzerine düşeni yapan, memleketimizin takımı için imkânları seferber eden yönetim kurulumuza ve takımımız adına hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan bütün siyasetçilerimize de ayrıca teşekkür ediyoruz.

Bugün; bir olmanın, iri olmanın, diri olmanın ve hep birlikte el ele, gönül gönüle olmanın verdiği enerji ve takımımızın yakaladığı sinerji ile inşallah kalan maçlarımızda da gerek takım gerek taraftar olarak aynı konsantrasyon ve motivasyon ile istediğimiz sonuçları alacağız. Birlik beraberlik içerisinde çok daha güzel günler görmek dileğiyle.  Yolun sonu şampiyonluk olsun” denildi.

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti , Türkiye Spor Yazarları Derneği ve AIPS (Dünya Spor Yazarları Derneği) üyesiyim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nevşehir’e 5 bin TL para cezası

Nevşehir Belediyespor’a merdiven boşluklarını boş bırakmadığı için 5 bin TL para cezası verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir