Hekimoğlu-Nevşehir maçı Pazar’a alındı

Hekimoğlu Trabzon-Nevşehir Belediyespor maçı 9 Aralık pazar günü oynanacak.


TFF 3. Lig 1. Grup’ta 32 puanla lider durumdaki Hekimoğlu Trabzon ile 29 puanla 2. Sıraya yer alan temsilcimiz Nevşehir Belediyespor arasında oynanacak olan 16. Hafta maçının tarihi değişti.

Zirve yarışını yakından ilgilendiren 2 takım arasındaki bu zorlu   karşılaşma  Pazar gününe alındı.

Türkiye Futbol Federasyonu Maç Planlama Müdürlüğü Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Sepik’in imzasıyla yayınlanan kararda, “Fikstür gereği 08.12.2018 Cumartesi günü saat 13.00’de Ahmet Suat Özyazıcı Stadı’nda oynanması gereken Hekimoğlu Trabzon- Nevşehir Belediyespor TFF 3. Lig 1. Grup müsabakası; ilgili yazıya istinaden, aynı gün oynanacak olan Trabzonspor A.Ş. – Atiketr Konyaspor Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakası nedeniyle aynı saha ve saatte 09.12.2018 Pazar günü oynanacaktır” denildi.

 

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti , Türkiye Spor Yazarları Derneği ve AIPS (Dünya Spor Yazarları Derneği) üyesiyim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nevşehir’e 5 bin TL para cezası

Nevşehir Belediyespor’a merdiven boşluklarını boş bırakmadığı için 5 bin TL para cezası verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir