Göremespor yönetimi Meterislilerle buluştu

Kapadokya Göremespor ile Meterisliler Taraftar Grubu üyeleri Kırıkhanspor maçı öncesinde bir araya geldi.


Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Kapadookya Göremespor, maçlarda tribünde yer alarak şehrin tüm branştaki takımlarına destek olan Meterisliler Grubu ile bir araya geldi.

Yemekli organizasyona Kapodokya Göremespor Başkanı Hasan Hiseyin Çiner,  Meterisliler Taraftar Grubu Başkanı   Mustafa Şekerli, Göremespor yöenticileri ve tribün liderleri katıldı.

Burada Göremespor Başkanı Hasan Hüseyin Çiner, Bölgesel Amatör Lig maçlarında kendilerine verdikleri destek nedeniyle Meterisliler Grubu üyelerine teşekkür etti.

Meterisliler Grubu Başkanı Mustafa Şekerli deplasmanda gittikleri bazı haftalarda Kapadokya Göremespor maçına gelemediklerini bu hafta 3 Nolu sahada Kırıkhanspor ile yapılacak müsabakada tribünde yer alacakların ifade etti.

 

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti , Türkiye Spor Yazarları Derneği ve AIPS (Dünya Spor Yazarları Derneği) üyesiyim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nevşehir’e 5 bin TL para cezası

Nevşehir Belediyespor’a merdiven boşluklarını boş bırakmadığı için 5 bin TL para cezası verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir