Göremespor iç transferde 8 isimle sözleşme yeniledi


Bölgesel Amatör Lig ilk kez yer alacak olan Nevşehirspor dış transferde kadrosuna kattığı 7 ismin yanı sıra geçen sene şampiyon olan kadrodan da 8 isim ile yeniden sözleşme yeniledi.

Kapadokya Göremespor geçen sene Nevşehir 1. Amatör Küme’de şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lig’e çıkan kadroda bulunan 8 oyuncu ile tekrar anlaştı.

Takımını Bölgesel Amatör Lige taşıyan oyuncular arasında yer alan Semih Tekin, Mehmet Becerir, Cavit Alakoç, Emre Çiner, Eren Alan, Alperen Çalışkan, İbrahim Can ve Ahmet  Berat Teke’nin yeni sezonda da takımda olmaya devam edeceği belirtildi.

Kapadokya Göremespor daha öncede dış transferde Yozgatspor 1959 FK’dan Selim Öztürk (28), Adana Toroslar Belediyespor’dan Ramazan Zengin (22), Çanakkale Çardakspor’dan İbrahim Furkan Bakır (21), Ankara Yurtkurspordan Beytullah Çamurlu (22), Kayseri Talasgücü Belediyespor’dan Delil Geriş (21), Bursa Kestel Belediyespor’dan Osman Tuna (24) ve Çankırıspor’dan İsmail Özdoğan’ı (23) kadrosuna katmıştı.

Göremespor’un dış transfer listesinde ye alan bazı isimlerinde önümüzdeki günlerde Nevşehir’e gelerek transfer görüşmelerini yapması bekleniyor.

Kadro planlarının tamamlanmasının ardından Göremespor ligin başlama tarihine göre gerekli planlamayı yapıp yeni sezon çalışmaları için sahaya inecek.

 

 

 

 

 

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

1. Amatör’de, ilk devre bitiyor

Nevşehir 1. Amatör Küme’de ilk devre hafta sonunda oynanacak olan 7. hafta müsabakaları ile tamamlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir