Gençler de şampiyon belli oldu

Okul Sporları Gençler Futbol Erkeklerde Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi ve kızlar futbolda Avanos Lisesi takımı şampiyon oldu.


2018-2019 Yılı Okul Sporları Faaliyet takviminde yer alan Futbol Gençler Müsabakaları Spor Kompleksinde Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer’in katıldığı ödül töreni ile tamamlandı.

Futbol Müsabakaların ardından  Erkeklerde Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi rakiplerini geride bırakarak şampiyon oldu.

Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci olurken, Nevşehir Ahi Evran Mesleki, Teknik Anadolu Lisesi ise üçüncü  ve Altınyıldız Koleji takımı ise  dördüncü oldu.

Kızlar futbolda ise Avanos Lisesi takımı şampiyonluğunu ilan etti.

Kızlar Futbol müsabakalarında Diriliş Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ikinci olurken, Ürgüp Ayşe Sağdıç Çok Programlı Lise ise üçüncü oldu.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, sporcuları tebrik ederek başarılar diledi.

 

 

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti , Türkiye Spor Yazarları Derneği ve AIPS (Dünya Spor Yazarları Derneği) üyesiyim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nevşehir’e 5 bin TL para cezası

Nevşehir Belediyespor’a merdiven boşluklarını boş bırakmadığı için 5 bin TL para cezası verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir