Cimnastlig yarışmaları Nevşehir’de

Ritmik Cimnastik Cimnastlig 1. – 2. ve 3. Lig 2. Hafta bireysel ve grup Yarışmaları Nevşehir’in ev sahipliğinde düzenlenecek.


2018-2019 yılı  Ritmik Cimnastik Cimnastlig 1. – 2. ve 3. Lig 2. Hafta Yarışmaları, 9-11 Kasım tarihleri arasında  Nevşehir Spor Kompleksi içerisindeki Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda düzenlenecek.

9 Kasım Cuma günü 17:00 da Nevşehir Gençlik Merkezinde yapılacak olan teknik toplantı sonrası 10 Kasım Cumartesi günü saat 09:30 da müsabakalar başlayacak olup, 14:00 da Açılış Seramonisi ve grup ödül töreni yapılarak müsabakalara devam edilecek.

11 Kasım Pazar günü 09:00 da başlatılması planlanan müsabakalar sonrası gerçekleştirilecek olan ödül töreni ile Ritmik Cimnastik Cimnastlig 1. – 2. ve 3. Lig 2. Hafta Yarışmaları tamamlanacak.

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü katılan tüm sporculara başarılar dilerken, Nevşehir’deki vatandaşları da yarışmaları takip etmek üzere Damat İbrahim Paşa Spor Salonu’na davet etti.

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye Spor Yazarları Derneği üyesiyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BAL 5. Grupta 9. hafta heyecanı

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5. Grup’ta cumartesi ve pazar günü 9. haftası müsabakaları oynanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir