“Bağımlı olma bizimle ol” temalı yarışmada ödüller sahiplerini buldu

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan Bağımlılıkla Topyekün Mücadele kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce Nevşehir merkez ve ilçelerdeki tüm ilkokulları ve ortaokulları kapsayan ‘’Bağımlı Olma Bizimle Ol’’ temalı resim ve karikatür dalındaki yarışmada dereceye girenlere ödülleri düzenlenen törenle verildi.


Nevşehir Gençlik Merkezi’nde düzenlenen törene Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Kıdemli Albay Yüksel Yiğit, Nevşehir Belediye Başkan yardımcısı Yusuf Kaya, Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Sağlık İl Müdürü Rahim Ünlübay, Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, Nevşehir Emniyet Müdür Yardımcısı Emin Çakı, Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Avcı, TFF Nevşehir İl Temsilcisi Tolga Karaca, Nevşehirspor Yöneticisi Aşkın Kızılbayrak, Nevşehirspor Taraftar Derneği Başkanı Serdar Yılmaz, okul müdürleri, öğretmenler yarışmada dereceye giren öğrenciler ve veliler katıldı.
Ödül töreni öncesinde Nevşehir Valisi İlhami Aktaş yarışma kapsamında dereceye giren resimleri tek tek inceleyerek öğrencilerden bilgi aldı.
Daha sonra ise törene katılan protokol mensupları çocuklara ödüllerini takdim etti.
“Bağımlı Olma Bizimle Ol” temalı yarışmada birinci ve ikinci olan öğrencilere bisikler, üçüncü olan öğrencilere eşofman takımı ve ayakkabı ve dördüncü olan öğrencilere ise satranç takımı hediye edildi.
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş öğrencileri tebrik edip başarılarının devamını dileyerek bağımlılığa karşı dikkatli olmalarını belirterek ailelerine ve öğretmenlerine de teşekkür etti.

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti , Türkiye Spor Yazarları Derneği ve AIPS (Dünya Spor Yazarları Derneği) üyesiyim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aday hakem kursu düzenlendi

Nevşehir’de futbol aday hakem kursu düzenlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir