Altınyıldız, kort tenisi şampiyonu oldu

Okul Sporları Federasyonu ve Gençlik Spor Bakanlığının düzenlediği okullar arası müsabakalarda Altınyıldız İlköğretim Kurumu Yıldız Kızlar Kort Tenisi takımımız Nevşehir şampiyonu oldu.


Nevşehir’de düzenlenen Yıldız Kızlar Kort Tenisi müsabakalarında okulu Lara Bozunoğulları, Sezgi Gaye Güney, Ege Doğa Bukan ve Sıla Şakacı’dan oluşan takım temsil ederek  şampiyon oldular.

Altınyıldız Koleji Genel Müdürü Serhat İğdeci konu hakkında yaptığı açıklamada; ‘Öğrencilerimizin yetişmesinde emeği geçen öğretmenler ve velilerimize teşekkür ediyor, öğrencilerimize başarılarının devamını diliyoruz.’ dedi.

YAZAR: Çağla Aktürk Baş

21.04.1992 doğumlu Ordu doğumlu. Evin tek kız çocuğu ve 2 erkek kardeşi var. İlk ve Okulu Giresun Pir Aziz ilköğretim okulunda okudu. Liseyi Pir Aziz İsmail Yücel Teknik Lisesinde okudu. Lise sonrasında sınavlara özverili bir şekilde çalıştı ve Nevşehir hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kimya bölümünü kazandı. 2010-2014 yılları arasında Üniversiteyi bitirdi. 2015 yılında ise evlenerek Nevşehir’de kaldı. Üniversite bitiminde Nevşehir’de Yenigün gazetesinde Muhabir olarak göreve başladı. Daha sonra ise Nevşehir Kent Haber Gazetesinde görevine devam etti. Magazin başta olmak üzere kültür-sanat dallarını yakından takip ediyor. Hobi olarak ise boş zamanlarında Sinema, doğa yürüyüşleri, arkadaşları ile zaman geçirme faaliyetlerinde bulunur. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

1. Amatör’de, ilk devre bitiyor

Nevşehir 1. Amatör Küme’de ilk devre hafta sonunda oynanacak olan 7. hafta müsabakaları ile tamamlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir