Ünver , pazarcı esnafı ve vatandaşlarla buluştu

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Modern Sebze Pazarını ziyaret ederek,esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.


Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Modern Sebze Pazarını ziyaret ederek, Pazarcı esnafı ve pazar alışverişinde bulunan vatandaşlarla sohbet etti, Nevşehir Sebzeciler Meyveciler ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Selim Özmen’in de hazır bulunduğu ziyarette Belediye Başkanı Hasan Ünver, haftalık Pazar alışverişini yapan vatandaşlarla kısa sohbetlerde yaparak , vatandaşların istek ve dileklerini dinledi.
Ünver, pazarcı esnaflarını da tezgahlarında ziyaret ederek, onlarla da görüştü.

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti , Türkiye Spor Yazarları Derneği ve AIPS (Dünya Spor Yazarları Derneği) üyesiyim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eraslan: ‘Yerel seçimler öncesi FETÖ yine algı operasyonu yapacaktır’ 

'Sosyal Medya ve Algı Yönetimi' kitabının yazarı, Kırıkkale Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Levent Eraslan, FETÖ üyelerinin 2019 yerel seçimleri öncesi sosyal medya üzerinden algı operasyonu yapacağını söyledi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir