‘Ramazan’a kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz’

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Aday Ömer Çıkma, Ramazan ayı dolayısıyla açıklamada bulunarak, bu mübarek aya kavuşmanın mutluluğu içerisinde olduğunu belirtti.


Bu ayda günlük hayatımızda ki kötü alışkanlıklardan vazgeçmek ve hataları düzeltmek için büyük bir fırsat olduğunu ifade eden Ömer Çıkma, yakın akrabalarımıza, eş ve dostlarımıza bu hayır mübarek günde ikramlarda bulunarak, ihtiyaç sahiplerine kol kanat gerilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Ramazan ayının fakirin gözetildiği, zekatların verildiği, yardımların bir kat daha arttığı önemli bir ay olduğunu vurgulayan AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Aday Ömer Çıkma, ‘Dünya nimetlerinden yoksun olarak yaşanılan zamanla Dünya nimetlerinin kıymetini anlamayı, bu yoksulluğun yaşandığı anlarda yoksulların yaşamlarına konuk olarak onların durumlarını anlamayı, sır açlıkla değil ruhen ve her türlü dünyevi ihtirastan da arınarak yaşamanın mümkün atı ve hazzını anlamayı, tasarruf yapmayı ve dayanışma ruhu için bir adım atmayı amaçlayan bir aydır. Tüm Nevşehir halkımızın mübarek ramazan ayını en içten dileklerimle kutlarım.’ dedi.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Nevşehir’de büyük bir coşku içerisinde kutlandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir