‘Ramazan’a kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz’

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Aday Ömer Çıkma, Ramazan ayı dolayısıyla açıklamada bulunarak, bu mübarek aya kavuşmanın mutluluğu içerisinde olduğunu belirtti.


Bu ayda günlük hayatımızda ki kötü alışkanlıklardan vazgeçmek ve hataları düzeltmek için büyük bir fırsat olduğunu ifade eden Ömer Çıkma, yakın akrabalarımıza, eş ve dostlarımıza bu hayır mübarek günde ikramlarda bulunarak, ihtiyaç sahiplerine kol kanat gerilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Ramazan ayının fakirin gözetildiği, zekatların verildiği, yardımların bir kat daha arttığı önemli bir ay olduğunu vurgulayan AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Aday Ömer Çıkma, ‘Dünya nimetlerinden yoksun olarak yaşanılan zamanla Dünya nimetlerinin kıymetini anlamayı, bu yoksulluğun yaşandığı anlarda yoksulların yaşamlarına konuk olarak onların durumlarını anlamayı, sır açlıkla değil ruhen ve her türlü dünyevi ihtirastan da arınarak yaşamanın mümkün atı ve hazzını anlamayı, tasarruf yapmayı ve dayanışma ruhu için bir adım atmayı amaçlayan bir aydır. Tüm Nevşehir halkımızın mübarek ramazan ayını en içten dileklerimle kutlarım.’ dedi.

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bulgaristan’ın güzellikleri Uçhisar’da sergilendi

Bulgaristan’ın tarihi güzellikleri Kapadokya’nın zirve noktası olan Uçhisar kalesinde açılan sergi ile tanıtıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir