Nevşehir İYİ Parti’de başkanlık yarışı var

İYİ Parti Nevşehir 1. Olağan Kongresi Ticaret Borsası toplantı salonunda şu sıralar yapılıyor.


Mevcut başkan Serkan Canpolat ve Ömer Ay’ın başkanlık için yarıştığı kongreye, İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Halil İbrahim Oral, İYİ Parti Nevşehir İl Başkan adayları Serkan Canpolat ve Ömer Ay’ın yanı sıra çok sayıda partili katılıyor. Kongre’de bayanların yoğunluk göstermesi dikkatlerden kaçmadı.

Büyük coşkunun hakim olduğu kongrede konuşan mevcut Başkan Serkan Canpolat, “Çıktığımız bu yolda, Onur bir insan için dürüstlük ve bir itibarın birleşimidir. Cesaret ise dürüstlüğün meydana getirdiği bir fazilettir. Duygu ve düşüncesi ile hareket ede siz dava arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

Bugün burada hiçbir şahsi çıkar gözetmeksizin, samimiyetle ve cesurca, dini, vatanı, devleti ve milleti ve bayrağı uğruna bir araya gelmekten memnuniyet duyduğum herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Hayatta değişmeyen tek şey, değişimdir. Yukarda bahsettim yüce değerler uğrunda sözde mücadele edenlerin. Sözlerini cesurca esiri olmadan aklımızı, vicdanımızı ve irademizi cesurca kullanarak, hakikat üzerine mücadele verenlerle ve yine cesurca birlikte hareket etmek arzusu ile bu yola çıkmış bulunmaktayız. Bu yolda fitne, fesat, kin ve nefret duygularından uzak, akıl, vicdan ve cüzi irademizi Allah’ın rızasına uygun, birlik ve beraberliğimize halel getirmeden hizmet edeceğimize inanıyorum.” dedi.

Sürpriz aday Ömer Ay ise partilileri selamlayarak çıktığı kürsüde birlik ve beraberlik çağrısı yaparak, İYİ Parti’ye Nevşehir’de olduğu gibi Türkiye genelinde yoğun bir talep olduğunu söyledi.

  1. Olağan Kongre’nin hayırlara vesile olmasını temenni eden Ömer Ay, Afrin’de ki kahraman askerlerimize de başarılar dilemeyi ihmal etmedi.

Konuşmaların ardından delegeler oylamaya geçti. Sandıklar 17:00’da açılmaya başlayacak.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Düşen uçakta şehit olan üsteğmen askeri törenle uğurlandı

Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde, F-16 tipi savaş uçağının düşmesi sonucu şehit düşen Üsteğmen Yasin Boy için askeri tören düzenlendi. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir