Nevşehir bu fotoğrafı konuşuyor

AK Parti Nevşehir heyeti, Külliye’de Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli ile ittifak fotoğrafı çektirdi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Türkiye Büyük Millet Meclisinde ki yemin töreninin ardından Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirilen törene katılan AK Parti Nevşehir heyeti, seçimlerde Cumhur ittifakı kurdukları MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli ile poz verdi.

Fotoğrafta, İl Başkanı M. Rauf Yanar ile AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, Dr. Devlet Bahçeli’nin sağ tarafında, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ile 27. Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Emre Çalışkan sol tarafında yer aldı.

Nevşehir kamuoyunda büyük yankı uyandıran bu fotoğraf sosyal medya da gün boyu paylaşıldı ve altına yüzlerce, hatta binlerce yorum yapıldı.

Her iki tarafta Cumhur ittifakının devam ettiğini, birlik ve beraberlik içerisinde olacaklarının fotoğrafını vermiş oldular.

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başkan Güven, Seçen’i ziyaret etti 

 Merkezi İstanbul’da bulunan Japon İş adamları ile Ekonomik ve Kültürel İşbirliği Derneği (TUJIAD) Başkanı Erdal Güven, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’i makamında ziyaret etti. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir