İYİ Parti’de kongre heyecanı var

Henüz çiçeği burnunda ki İYİ Parti’nin İlk kongresini yapacak.


Meral Akşaner’in Genel Başkanlığını yaptığı ve Nevşehir’den Milliyetçi Hareket Partisi eski İl Başkanı Göksel Taşçı ile birlikte 4 kişinin kurucuları arasında bulunduğu İYİ Parti, Nevşehir’de teşkilat çalışmalarını tamamlıyor. 03 Mart 2018 Cumartesi günü saat 14:00’da Ticaret Borsası Toplantı Salonunda 1. Olağan İl Kongresini yapacak İYİ Parti Nevşehir İl Başkanlığı’na tek liste ile mevcut Başkan Serkan Canpolat çıkacak. Yapılacak kongreye İYİ Parti Genel Merkezinden de katılımcıların olması bekleniyor.

YAZAR: Nuri Karaşahin

18.02.1988 yılında Nevşehir’in Boğaz köyünde doğdu. 2 erkek 1 kız kardeşi bulunuyor. İlk okulu Nevşehir Gazi ilkokulun ’da orta okulu Boğaz Köyü okudu. Liseyi Nevşehir lisesinde okudu. 2007 lise bitirdikten sonra bir mağazada satış elemanı olarak işe başladı. 2010 2011 yılında Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yaptı. Kısa bir süre güvenlik sektöründe bulundu. 2017 yılı başlarında özenerek yapmak isteği meslek olan gazetecilik hayatına atıldı. Kent haber gazetesinde muhbirlik görevini üslendi. Bu görevi de severek yapıyor. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ak Parti kararı aldı Darısı diğer partilere

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim sürecinde görüntü kirliliği oluşturan propaganda yapmayacaklarını açıkladı. Vatandaş aynı hassasiyeti diğer partilerden de bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir