Ertaş seçim gezilerine aralıksız devam ediyor

Nevşehir İYİ Parti Teşkilatı  24 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimler öncesi Seçim çalışmalarına   Kavak, Bahçeli ve Ürgüp ün Aksalur mahallesinde devam etti.


Nevşehir İYİ Parti Teşkilatı  24 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimler öncesi Seçim çalışmalarına   Kavak, Bahçeli ve Ürgüp ün Aksalur mahallesinde devam etti.  Gittikleri her belde ve kasabada çok sayıda vatandaş tarafından karşılanan İYİ Parti il Başkanı Serkan Canpolat ve Milletvekili adayı  Musa Ertaş ve İYİ Parti Teşkilatı halkın yoğun ilgisi ile karşılaşıyor.

 Gördükleri ilgi ve alakadan oldukça memnun olduklarını belirten Ertaş önce Allah’ın izni ve vatandaş larımızın teveccühü ile 24 haziranda seçimi kazanacak larını ifade etti. ERTAŞ gitti her beldede toplantı yapıp halka hitap eden  İYİ Parti Nevşehir Milletvekili adayı Musa ERTAŞ, Turizm, Ticaret ve Tarım’da Nevşehir’in daha İYİ bir konuma gelmesi için uğraş sarf edeceklerine dikkat çekerken,  Nevşehir için var güçleriyle çalışacaklarını belirterek destek istedi.

 

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nevşehir bunu konuşuyor

Gençlerin her daim yanında bulunan ve onların Milli benliğe uygun bir şekilde yetişmesi gayesinde olan Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker, sosyal medya ile ilgili çok konuşulacak bir açıklama yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir