Cumhur ittifakının yanındayız

İYİ Parti Nevşehir Milletvekili Musa Ertaş’ın ‘Alperenler’den İYİ Parti kararı’ yazılı paylaşımına, Nevşehirli Alperenlerden cevap geldi. Alperenlerin cevabı ‘cumhur ittifakından yanayız’ oldu.


Nevşehir Alperen Ocakları tarafından yapılan yazılı açıklama şu şekilde;  ‘İYİ Parti milletvekili adayı Musa Ertaş’ın sosyal medyada paylaşmış olduğu ‘ Alperenlerden iyi parti kararı’ adlı paylaşıma karşı bu açıklamayı yapma gereği hissettik.

Bizler Alperenler olarak her zaman Şehid Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun davasını davamız bildik, bu uğurda mücadele ettik ve aynı azimle, heyecanla bu mücadeleye devam edeceğiz. Muhsin Yazıcıoğlu’nun emanet bıraktığı Alperenler, Türkiye’de temiz kalmayı başarmış ender hareketin temsilcileridir.

Milletimizin seçim için sandığa gitme zamanı yaklaştığı şu günlerde görmekteyiz ki , seçimden seçime hatırlanan Muhsin Yazıcıoğlu ve Alperenler yine bir takım oyunlara alet edilmeye çalışılmaktadır. Ve bir takım siyasiler de bu oyunların içerisinde yer almaktadır. Siyasi ikbal uğruna, menfaat oluşturmaya çalışanların şunu bilmesi gerekir ki; Şehid Lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun, Alperenlerinin bu basit entrikalara karşı tavrı nettir. Söz konusu paylaşımda olduğu gibi Alperenlerin iyi partiyi desteklediği haberleri gerçeği yansıtmamaktadır.

Alperenleri temsilen açıklama yapma hakkı, Alperen Ocakları Genel Merkezine ve İl yönetimlerine aittir. Kim olduğu belli olmayan insanların Alperenler adına açıklama yapmasının kesinlikle kabul görmeyeceğini beyan ediyor ve bunu çıkarları uğruna kullananların küçülmesini esefle izliyoruz.

Alperen Ocakları olarak, Genel Merkezimizin ve BBP Genel Merkezinin aldığı Cumhur İttifakı kararının sonuna kadar yanında olduğumuzu bir kez daha belirtiyoruz.

Fitne çıkarmak için çabalayanlara karşı, milletimizi sağ duyulu olmaya davet ediyoruz.’

 

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bulgaristan’ın güzellikleri Uçhisar’da sergilendi

Bulgaristan’ın tarihi güzellikleri Kapadokya’nın zirve noktası olan Uçhisar kalesinde açılan sergi ile tanıtıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir