‘Çiftçimizin kıymetini bilelim’

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili aday adayı Av.Fazlı Koç, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü dolayısıyla açıklamada bulunarak çiftçinin kıymetini bilmek gerektiğini vurguladı.


Nevşehir’de Avukatlık mesleğinin yanı sıra turizm, tarım gibi birçok sektörde çalışan Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Fazlı Koç, çiftçinin kıymetinin bilinmesi gerektiğini ifade etti.
Nevşehir’in tarım bölgesi olmasından dolayı çiftçilerin sıkıntılarını bilen bir kişi olduğunu belirten Av. Fazlı Koç, Eğer ki milletvekili olduğu takdirde, mecliste çiftçilerin sorunlarını tek tek paylaşacağını ve
çözüm yolları için ne gerekiyorsa yapacağının altını çizdi.
Çiftçi, vatandaşın sabah kahvaltısında ki mis gibi kokan domatesi üreten, öğle yemeğinde ki eti, akşam
yemeğinde ki sebzeyi üreten milletin efendileri olduğunu söyleyen Koç, bunlara rağmen köylümüzün
hiç kıymeti olduğunu belirtti.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Nevşehir’de büyük bir coşku içerisinde kutlandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir