CHP Ürgüp İlçe Teşkilatı, TBMM’de

Cumhuriyet Halk Partisi Ürgüp İlçe Teşkilatı Üyeleri TBMM’yi ziyaret ederek partilerinin haftalık olağan grup toplantısına katıldı.


CHP Ürgüp İlçe Başkanı Ali Alper, CHP’li Belediye Meclis Üyeleri Kadın ve Gençlik Kolları Teşkilatı ile Cumhuriyet Halk Partisi’nin TBMM’deki haftalık olağan grup toplantısına katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin haftalık olağan grup toplantısına katılan Ali Alper ve Parti Yöneticileri Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na Ürgüplülerin selamlarını iletti.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şehit  Ailesine Şehadet Belgesi takdim edildi

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Türk Silahlı Kuvvetleri’mizin PKK/KCK- PYD/YPG-DEAŞ’lı teröristlere karşı yürüttüğü Zeytin Dalı Harekâtı’nda şehit düşen Şahin Kaya’nın Gülşehir İlçesindeki ailesine ziyarette bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir