Cengiz Çavdar’dan anlamlı ziyaret

Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, 15 Temmuz Şehidi Kahraman Şehit Ömer Halisdemir’in Kabrini ve ailesini ziyaret etti.


 

Şehit Ömer Halisdemir’in annesi Fadimana Halisdemir’in ölüm yıldönümü olması münasebetiyle Şehidin ailesi ziyaret edilerek Yazıhüyük  Kasabasında okunan Kur’an-ı Kerim Hatimlerinin duası Fadimana Halisdemir’in mezarı başında yapıldı.

Ziyarete Niğde/Kiledere Belediye Başkanı Selami Yılmaz’da katıldı. Şehit Ömer Halisdemir’in ailesinin hal hatırını soran Başkan Cengiz Çavdar, ailenin yarasına merhem oldu.

Halisdemir ailesi ise, bu özel ve anlamlı günde bizleri unutmadığınız ve yalnız bırakmadığınız için sizlere Teşekkür ediyorum.’ dedi.

 

YAZAR: Çağla Aktürk Baş

21.04.1992 doğumlu Ordu doğumlu. Evin tek kız çocuğu ve 2 erkek kardeşi var. İlk ve Okulu Giresun Pir Aziz ilköğretim okulunda okudu. Liseyi Pir Aziz İsmail Yücel Teknik Lisesinde okudu. Lise sonrasında sınavlara özverili bir şekilde çalıştı ve Nevşehir hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kimya bölümünü kazandı. 2010-2014 yılları arasında Üniversiteyi bitirdi. 2015 yılında ise evlenerek Nevşehir’de kaldı. Üniversite bitiminde Nevşehir’de Yenigün gazetesinde Muhabir olarak göreve başladı. Daha sonra ise Nevşehir Kent Haber Gazetesinde görevine devam etti. Magazin başta olmak üzere kültür-sanat dallarını yakından takip ediyor. Hobi olarak ise boş zamanlarında Sinema, doğa yürüyüşleri, arkadaşları ile zaman geçirme faaliyetlerinde bulunur. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TES üyeleri istişare yaptı

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şubesi İl Yönetimi, İlçe Yönetim kurulları, Üniversite Teşkilatı ve Kadın Komisyon Başkanlığı yönetiminin katılımıyla genişletilmiş eğitim ve istişare toplantısını sendika binası salonunda gerçekleştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir