‘Büyük başarılara imza atacağız’

İYİ Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Musa Ertaş, 24 Haziran seçimlerinde büyük başarılara imza atacaklarına inandığını belirtti.


İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Serkan Canpolat, İYİ Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Musa Ertaş ve Süleyman Kurt ile beraberinde yönetim kurulu üyeleri, Gazetemizi ziyaret etti.

İmtiyaz Sahibi Osman Koca ve gazetemiz çalışanları tarafından karşılanan İYİ Parti Heyeti, seçim çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

Güçlü bir kadro ile 24 Haziran seçimlerine iddialı bir şekilde hazırlandıklarını ifade eden İYİ Nevşehir Milletvekili Aday Adayı İşadamı Musa Ertaş, Nevşehir’de hazırlanacak liste ile seçimlerde çok büyük başarı elde edeceklerini söyledi.

Türkiye Ekonomisinin her geçen gün kötüye gittiğine de vurgu yapan İşadamı Musa Ertaş, bunun çözümünün İYİ Parti’de olduğunu, halkında bunu bilerek sandığa gideceğini belirtti.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Osman Koca ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, heyete çalışmalarında başarılar diledi

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Nevşehir’de büyük bir coşku içerisinde kutlandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir