Başbuğ için Mevlit okutuldu

Milliyetçi Hareket Partisi Kurucusu ve Genel Başkanı Merhum Alparslan Türker’in ölümünün 21. Yıl dönümde Nevşehir’de Mevlid-i Şerif okutuldu.


Nevşehir Merkez Kurşunlu Camiinde okutulan Mevlid-i Şerif programına; Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya, Türk-Eğitim Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç, Türk-Eğitim Sen eski Şube Başkanı Mustafa Uğur, Eski Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebici, MHP İl, ilçe ve Gençlik Kolları teşkilatlarının yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Mevlid-i Şerif’in ardından Cami çıkışında MHP Nevşehir İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı bisküvi ve lokum dağıtımı yaptı.

Ülkü Ocakları Nevşehir Şube Başkanı ve beraberinde ki heyet ise Merhum Lider Alparslan Türkeş’i mezarı başında anmak için Ankara’da bulundu.

 

YAZAR: Nuri Karaşahin

18.02.1988 yılında Nevşehir’in Boğaz köyünde doğdu. 2 erkek 1 kız kardeşi bulunuyor. İlk okulu Nevşehir Gazi ilkokulun ’da orta okulu Boğaz Köyü okudu. Liseyi Nevşehir lisesinde okudu. 2007 lise bitirdikten sonra bir mağazada satış elemanı olarak işe başladı. 2010 2011 yılında Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yaptı. Kısa bir süre güvenlik sektöründe bulundu. 2017 yılı başlarında özenerek yapmak isteği meslek olan gazetecilik hayatına atıldı. Kent haber gazetesinde muhbirlik görevini üslendi. Bu görevi de severek yapıyor. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TES üyeleri istişare yaptı

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şubesi İl Yönetimi, İlçe Yönetim kurulları, Üniversite Teşkilatı ve Kadın Komisyon Başkanlığı yönetiminin katılımıyla genişletilmiş eğitim ve istişare toplantısını sendika binası salonunda gerçekleştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir