Avlanmaz kan bağışında bulundu

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Ahmet Avlanmaz, Kızılay Kan Merkezi’nin bir AVM’de açmış olduğu kan bağış noktasında kan verdi.


Nevşehir’de herkesin kan bağışında bulunması gerektiğini ifade eden AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Ahmet Avlanmaz, kan bağışının ardından bağış noktasında ki görevliler ile sohbet etti. Hayırlı işlere imza atıldığı için Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen’e teşekkürlerini dile getiren Avlanmaz, “Kan verin, zinde kalın” çağrısı üzerinde kendisinin de bağışta bulunduğunu vurguladı.

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen ise Avlanmaz’a kan bağışına gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür etti.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Nevşehir’de büyük bir coşku içerisinde kutlandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir