‘AK Parti’nin başarısı Türkiye’nin başarısı demektir’ 

 Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, AK Parti Ürgüp ilçe başkanlığını ziyaret ederek burada gazetecilere açıklamada bulundu. 


11.Kalkınma Planı İç Anadolu İstişare toplantısı için Nevşehir’in Ürgüp ilçesine gelen Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, burada AK Parti Ürgüp İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın burada AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Ali Özer ve partililer katıldı. Bakan Elvan burada yaptığı açıklamada 2023 hedeflerinin 2019’tan geçtiğini söylerken bunun için gece gündüz demeden çalışmaları gerektiğini kaydetti. Bakan Elvan, ‘Bugün burada olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan 2023 hedeflerini ortaya koydu. 2023 hedefleri 2019’dan geçiyor. Eğer biz 2019 yılında güçlü bir şekilde, başarılı bir şekilde bir netice alırsak 2023’ün önünü açmış olacağız. 2023’ün önünü açmak demek Türkiye’nin önünü açmak demektir. AK Parti başarısı demek Türkiye’nin başarısı demektir. Türkiye şu coğrafyada bakın her tarafta sıkıntının yaşandığı coğrafyada istikrar adası olma konumunu sürdürüyor. Bir taraftan terörle mücadele ediyoruz bir taraftan Türkiye’de misafir olarak kabul ettiğimiz Suriyeli kardeşlerimize destek oluyoruz. Yine Afrika’da orta doğuda, uzak doğuda bir çok sıkıntı çeken insanlık adına yardım talep eden kardeşlerimize yardımda bulunuyoruz. Bir taraftan da ekonomimizi güçlü bir şekilde büyütüyoruz. Türkiye 2017 yılında dünyanın en hızlı büyüyen ülkeleri arasında yer aldı. İrlanda’dan sonra ikinci büyüyen ülke olduk. Allah’ın izni ile sizin desteğinizle büyüme performansımıza devam edeceğiz. Türkiye’yi güçlendirdikçe güçlendireceğiz. Büyüdükçe büyüteceğiz. Bu sizlerin desteği sayesinde gerçekleşti. Bunun önemini bilmemiz lazım. Onun için sonuna kadar liderimizin, Genel başkanımızın arkasında durmamız lazım. Bakın Cumhurbaşkanımız gecesini gündüzüne katıyor. Cumartesi yok, pazarı yok, gündüzü yok. Hep birlikte çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımızda gördüğümüz o azmi o gayreti o kararlılığı hepimiz yaşamalıyız. Hep birlikte bu mücadeleyi sürdürmeliyiz. Ben inanıyorum ki Türkiye’miz çok daha iyi noktalarda olacak çok daha güçlü olacak. Yeter ki bu birlikteliğimizi bu dayanışmamızı sürdürelim’ diye konuştu.
Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın buradaki konuşmasının ardından ise partililer tarafından Bakan Elvan’a el dokuma kilim hediye edildi.

YAZAR: Veysel Kılıç

04.10.1989 Gülşehir Karahüyük köyünde doğdu. Evin tek erkek çocuğu ve 1 kız kardeşi var. İlk Okulu Gülşehir Atatürk Okulunda, Orta Okulu Turgut Akdeveli Okulunda, Liseyi ise 2003-2007 tarihleri arasında Nevşehir Lisesinde okudu. Lise bitiminde ise gazetecilik hayatına spor muhabiri olarak başladı. 2009-2010 yılları arasında askerliğini Kıbrıs Leşkoşa da tank şoförü yaptı. Askerlik bitiminde ise gazetecilik hayatına kaldığı yerden devam etti. Askerden sonra Nevşehir Yenigün Gazetesi yazı işleri Müdürlüğü yaptı. Daha sonra ise Nevşehir Kent Haber Gazetesinde yazı İşleri Müdürlüğünü sürdürdü. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MHP’ye ‘Asena’ aday mı?

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, dün MHP Genel Merkezine giderek adaylık için görüşmeler yaptığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir