AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCISI İLYAS ŞEKER, ÜNVER’İ ZİYARET ETTİ

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker,Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.


İç Anadolu bölgesindeki 7 şehirden de sorumlu olan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İlyas Şeker, beraberinde AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve AK Parti Nevşehirn İl Yerel Yönetimler Başkanı Sami Demirses ile birlikte Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ziyaretin anısına AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker’e , Avanos el sanatları ürünü Hitit Anforasının yanı sıra bu yıl yayımlanan Damat İbrahim Paşa ve Nevşehir isimli kitabının yanı sıra, Nevşehir Belediyesi’nin çeşitli kültür yayınlarını takdim etti.

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nevşehir bunu konuşuyor

Gençlerin her daim yanında bulunan ve onların Milli benliğe uygun bir şekilde yetişmesi gayesinde olan Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker, sosyal medya ile ilgili çok konuşulacak bir açıklama yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir