Açıkgöz, Kozaklı’da

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, Kozaklı Hükümet Konağı inşaatında incelemelerde bulundu.


AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, TBMM’deki 2018 Bütçe görüşmeleri sonrası Nevşehir’deki ziyaretlerine hızla devam ediyor. Açıkgöz ilk önce AK Parti Kozaklı İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, teşkilat mensuplarıyla istişarelerde bulundu. İlçede incelemelerde bulunan Açıkgöz, yapımı devam eden Kozaklı Hükümet Konağı inşaatını ziyaret ederek, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Açıkgöz, ‘Kozaklı İlçe Başkanlığımızda AK dava arkadaşlarımızla bir aradayız. Kozaklı’nın gelişen ve büyüyen Nevşehir’imizin öncü ilçelerinden olması için hemşerilerimizle hep birlikte çalışıyoruz. Yapımı devam eden Kozaklı Hükümet Konağı inşaatında incelemelerde bulunuyoruz. Kozaklı’ya yakışır modern yapılarla; nitelikli ve kaliteli hizmetin, AK yatırımların 15 yıldır olduğu gibi sürekliliğinin sağlanması için çaba sarf ediyoruz.’ dedi.

‘AK yatırımlar devam ediyor’
AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz :’Kozaklı’mıza yakışır hastanemizi en kısa sürede inşa edeceğiz. Yaklaşık 7500m2 kapalı alana sahip olacak hastanemizin yapılacağı alanı incelemek için buradayız. AK yatırımlar tüm hızıyla devam ediyor. ‘Hedef 2023 Güçlü Türkiye’ sloganıyla çıktığımız kutlu yolda Nevşehir’imizin de kalkınması, gelişmesi, büyümesi için çalışıyoruz. Gerekli yapı devirleri tamamlandıktan sonra hızla inşaatına başlanılacak hastanemizle Kozaklılı hemşerilerimiz yerinde ileri sağlık hizmetlerine kavuşacak. Şifalı sularıyla, sağlık tesisleriyle, kaplıcalarıyla sağlık turizmine hitap eden ilçemizde hem konuklarımıza hem de hemşerilerimize yerinde uzman hekimlerimizle, modern hastanemizle hizmet vereceğiz. İlçemize kazandıracağımız hastanemiz için üstün gayret gösteren Kozaklı teşkilatımıza, gece gündüz demeden birlikte çalıştığımız kıymetli Nevşehir milletvekillerimiz Sayın Murat Göktürk’e, Sayın Ebubekir Gizligider’e, Sağlık Bakanımıza, Sayın Başbakanımıza, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a şahsım ve hemşerilerim adına teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.’ dedi. İncelemelerine Kozaklı Kapalı Spor Salonu ile devam eden Açıkgöz, ‘Kapalı spor salonumuzun da bakımlarını yaptırarak, salonumuza modern bir çehre kazandıracağız. Öncelikle sağlıklı nesillerin yetişmesi için spora ve gençlerimize önem veriyoruz. İyi bir ortamda yapılan spor hem bedene sıhhat konusunda fayda sağlar hem de insanlar arasındaki dostluğu pekiştirici sosyal yaşam imkânı sunar. ‘ dedi. Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesine Türkiye’nin her yerinden gelerek tedavi gören hastalarla tek tek ilgilenen Açıkgöz’ e hastalar teşekkür etti. Açıkgöz, ‘Şifalı suları ile meşhur Kozaklı’da fizik tedavi ve rehabilitasyon anlamında marka bir hastanemiz bulunmaktadır. Hemşerilerimizle haklı gururumuzu paylaşıyoruz. Hastane yönetimimize, fedakar sağlık çalışanlarımıza huzurlarınızda şükranlarımı sunuyorum. Kozaklı’mızın her alanda gelişmesi için istişarelerimize hız verdik. AK Parti Hükümetleri ile son 15 yılda yatırımlarımız devam ediyor. Marka şehir Nevşehir’imizin sağlanması için tüm yetkililerimizle iş birliği içerisinde çalışıyoruz. Büyüyen Nevşehir Güçlü Türkiye bizim en büyük kazancımız olacaktır.’ dedi.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nevşehir’de seçim güvenliği toplantısı yapıldı 

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri dolayısı ile siyasi parti temsilcileriyle Seçim Güvenliği Toplantısı, Valilik toplantı salonunda yapıldı. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir