Ülkü Ocakları’ndan açık davet

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker, gençleri Ülkü Ocakları’na davet ederek, onların hayatlarında yardımcı olmaya talip olduklarını belirtti.


 

Nevşehir’de en aktif vakıf unvanını elinde bulunduran Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı, gençlerin yetiştirilmesine, vatanına ve milletine hayırlı bireyler olmasına yönelik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Özellikle spor dallarında gençleri, en iyi şekilde yetiştirerek, kötü alışkanlıklardan uzaklaştıran Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı, topluma da saygılı bireyler yetiştirmek için elindeki tüm imkanları kullanıyor.

Nevşehir’de tüm gençleri Ülkü Ocakları’na beklediğini ifade eden Başkan Ali Türker, anne ve babalara da ‘gençleriniz emin ellerde. İçiniz ferah olsun’ çağrısı da yapmayı ihmal etmedi.

Gençlerin eğitim öğretim hayatında onlara hem derslerinde, hem de sosyal hayatlarında yardımcı olmaya talip olduklarını söyleyen Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker açıklamasının devamında;  ‘Halihazırda sürdürdüğümüz Matematik, Türkçe, Tarih ve Coğrafya kurslarına; haftanın belirli günlerindeki kick boks, güreş ve futbol eğitimlerimize; haftanın her günü milli bilinç, Türklük şuuru, İslam ahlakı ve geçmişten geleceğe hedeflenen nizam-ı alem mefkuremizi idrak ve tatbik edecekleri kutlu dergahımız Ülkü Ocaklarına davet ediyoruz. Evlatlarınızı hep birlikte başarıya taşıyalım. Uyuşturucudan, vatan hainliğinden, küffardan uzak bir gençlik, Ülkücü gençlik.’ dedi.

 

 

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti , Türkiye Spor Yazarları Derneği ve AIPS (Dünya Spor Yazarları Derneği) üyesiyim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 AK Parti aday adayları istişare toplantısında bir araya geldi

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen birlik ve beraberlik yemeğinde AK Parti ilçe ve belde belediye başkan aday adayları bir araya geldi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir