Ülkü Ocakları uyuşturucuya savaş açtı

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker ve beraberinde ki heyet, uyuşturucu ile mücadele kapsamında genel merkez tarafından çıkartılan dergi ve ‘Projeler Atlası’ isimli dergiyi taşıtıyor.


 

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker ve beraberinde ki heyet, uyuşturucu ile mücadele kapsamında genel merkez tarafından çıkartılan dergi ve ‘Projeler Atlası’ isimli dergiyi taşıtıyor.

Bu kapsamda; Ülkü Ocakları Nevşehir İl başkanlığı heyeti, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Ticaret Borsası başkanı İbrahim Salaş, MHP MYK üyesi Mehmet Varol, MHP İl Başkanı İlhan Kaya ve Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç’i ziyaret etti. Ziyarette uyuşturucu ile ilgili verilen mücadele hakkında bilgiler aktaran Ocak Başkanı Ali Türker,  ‘Ülkü Ocakları Genel Başkanı MHP Mersin milletvekili Olcay Kılavuz Beyefendinin emir ve talimatları doğrultusunda; gençliğin en büyük düşmanı olan uyuşturucu madde bağımlılığı ile mücadelemiz için özel olarak ‘Uyuşturucu Madde ve Bağımlılığı İle Mücadele Platformu’ ve ‘Projeler Atlası’ isimli dergi çıkarılmıştır. ‘Ey Türk Gençliği!’ diyerek gençlerimizi yücelten ve onure edip övgüyle bahseden M. Kemal Atatürk’ e ve ‘evlatlarım’ diyerek Türk gençliğini sahiplenip yol gösteren Başbuğ Alparslan Türkeş’e layık bir gençlik için mücadelemiz, yılmadan devam edecektir. Genel merkezimizin bizlere yolladığı bu önemli dergilerimizi ve Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Beyefendinin selamlarını getirdik.’ dedi.

Başkan Türker ayrıca bu ziyaretlerin devam edeceğini belirtti.

 

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eraslan: ‘Yerel seçimler öncesi FETÖ yine algı operasyonu yapacaktır’ 

'Sosyal Medya ve Algı Yönetimi' kitabının yazarı, Kırıkkale Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Levent Eraslan, FETÖ üyelerinin 2019 yerel seçimleri öncesi sosyal medya üzerinden algı operasyonu yapacağını söyledi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir