“Üç aylara kavuşmak ayrı bir güzelliktir”

Doğa Tohumculuk A.Ş. Genel Müdürü Mazhar Taşkın, Regaip kandili ve üç aylara kavuşmak ayrı bir güzellik olduğunu ifade etti.


Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde yüzlerce kişiye istihdam sağlayan ve Nevşehir’in en köklü firmaları arasında bulunan Doğa Tohumculuk A.Ş. Genel Müdürü Mazhar Taşkın, Regaip Kandili dolayısıyla mesaj yayınladı.

Mübarek üç aylara kavuşmanın mutluluğu içerisinde olduklarını ifade eden Doğa Tohumculuk A.Ş. Genel Müdürü Mazhar Taşkın, manevi dirilişe ve manevi arınmaya vesile olacak Regaip kandili ve üç aylara kavuşmak ayrı bir güzelliktir. Bu aylar içerisinde rahmet, mağfiret ve bereket kapılarının ardına kadar açık olması insanlar adına eşsiz bir fırsattı. Doğa Tohumculuk A.Ş. olarak tüm çiftçilerimiz ve halkımızın mübarek Regaip kandilini en içten dileklerimle kutlarım.” dedi.

 

YAZAR: Veysel Kılıç

04.10.1989 Gülşehir Karahüyük köyünde doğdu. Evin tek erkek çocuğu ve 1 kız kardeşi var. İlk Okulu Gülşehir Atatürk Okulunda, Orta Okulu Turgut Akdeveli Okulunda, Liseyi ise 2003-2007 tarihleri arasında Nevşehir Lisesinde okudu. Lise bitiminde ise gazetecilik hayatına spor muhabiri olarak başladı. 2009-2010 yılları arasında askerliğini Kıbrıs Leşkoşa da tank şoförü yaptı. Askerlik bitiminde ise gazetecilik hayatına kaldığı yerden devam etti. Askerden sonra Nevşehir Yenigün Gazetesi yazı işleri Müdürlüğü yaptı. Daha sonra ise Nevşehir Kent Haber Gazetesinde yazı İşleri Müdürlüğünü sürdürdü. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başkan Türker’den gençlere seçim çağrısı

  Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker, 2019 yılı mart ayında yapılması öngörülen Yerel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir