TÜGVA Gençler ile sabah namazında buluştu


Orta öğretim, lise ve üniversiteli gençlerle Kurşunlu camiinde sabah namazını eda eden TÜGVA yönetimi namaz sonrasında vakıfta gençlerle kahvaltı yaparak hasbihalde bulundular. İl Temsilcisi Hüsamettin Ellialltı gençlerle bu buluşmaların önemine değinerek şunları söyledi; “Gençlerimiz ile sabah namazını Kurşunlu Camiinde beraber eda ettik. Bu güzel namazın ardından kuru ekmek ve peynir masumluğunda, samimiyet ile kardeşlik duyguları paylaşılırdı ancak. Gönüllerde kurulan kardeşlik köprülerine bütün genç kardeşlerimi bekliyorum.Nice sabah namazlarında buluşmak ümidi ile”dedi.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AK Parti’ye yeni yüz

24 Haziran seçimleri yaklaşırken AK Parti’de aday adaylığı için başvurular alınmaya başlandı. Ancak siyasi kulislerde aday adayı olacak yüzlerin genelinin aynı olduğu söyleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir