Şenlikte Adana rüzgarı

Avanos Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen geleneksel halk şenliği ve panayırı, görkemli gösteriler ve etkinliklerle devam ediyor.


 

Avanos Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen geleneksel halk şenliği ve panayırı, görkemli gösteriler ve etkinliklerle devam ediyor.

Halk şenliğinin 4. haftasında Adana Büyükşehir Belediyesi bando ve halk oyunları ekibinin gösterileri coşkulu anlara sahne oldu.

Bando ekibinin konseri ve halk oyunları ekibinin yöresel dansları vatandaşları mest etti. İlgi ve coşkuyla alanı dolduran vatandaşlar gecenin ilerleyen saatlerine kadar şenlik etkinliklerini izledi.

Geleneksel Avanos Halk Şenliği etkinlikleri kapsamında belediyemizin misafiri olarak ilçemize gelen Adana Büyükşehir Belediyesi bando ve halk oyunları ekibi gösterileri ve bando konseri ile şenliğin coşkusunu zirveye taşıdı.

Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce, Adana Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Mete Şahin’e ve ekibine, halk şenliğine katkılarından ve muhteşem gösterilerinden dolayı teşekkür etti. Ekip üyelerine günün anısına Avanos’un el sanatı ürünlerinden oluşan hediyeler takdim etti.

 

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

‘İmar affı uygulaması yanlıştır’

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Nevşehir Temsilcisi Fatih Okur, Hükümetin geçtiğimiz aylarda başlattığı ve Nevşehir’de binlerce vatandaşın faydalandığı imar affı hakkında konuşarak uygulamanın yanlış olduğunu söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir