Şemsiye Organizasyon Evi beğeni topluyor

Nevşehir 15 Temmuz Mahallesi Vefa Küçük Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Şemsiye Organizasyon Evi, ihtişamı ile büyük beğeni topluyor.


Şık tasarımı ile vatandaşlara, özel günlerde hizmet veren şemsiye organizasyon evi; doğum günü, söz, nişan, kına gecesi, günevi, bayrak kahvaltısı, toplantılar, sünnet törenleri, hanımlar Lokali, sabah kahvaltısı ve mezuniyet törenlerinde davetlilerin hoşça vakit geçirmesi için güzel ortamlar sağlıyor.

Ahmet Cengiz ve Nur Cengiz çifti tarafından yeni açılan bu gösterişli işletme, aileleri özel günlerde ki telaştan da kurtarıp her şeyi en ince ayrıntıya kadar düşünüyor.

Özel günlere dair aradığınız her şeyi Şemsiye Organizasyon evinde görmenin mümkün olduğunu ifade eden İşletme sahibi Ahmet Cengiz, vatandaşların özel günlerini organize etmeye talip olduklarını ifade ederek, Nevşehir halkını yeni açılan işletmelerine davet etti.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Demir’den 19 Mayıs kutlaması

Eğitim iş Nevşehir Şube Başkanı İbrahim Demir, 19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Bayramı  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir