Şemsiye Organizasyon Evi beğeni topluyor

Nevşehir 15 Temmuz Mahallesi Vefa Küçük Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Şemsiye Organizasyon Evi, ihtişamı ile büyük beğeni topluyor.


Şık tasarımı ile vatandaşlara, özel günlerde hizmet veren şemsiye organizasyon evi; doğum günü, söz, nişan, kına gecesi, günevi, bayrak kahvaltısı, toplantılar, sünnet törenleri, hanımlar Lokali, sabah kahvaltısı ve mezuniyet törenlerinde davetlilerin hoşça vakit geçirmesi için güzel ortamlar sağlıyor.

Ahmet Cengiz ve Nur Cengiz çifti tarafından yeni açılan bu gösterişli işletme, aileleri özel günlerde ki telaştan da kurtarıp her şeyi en ince ayrıntıya kadar düşünüyor.

Özel günlere dair aradığınız her şeyi Şemsiye Organizasyon evinde görmenin mümkün olduğunu ifade eden İşletme sahibi Ahmet Cengiz, vatandaşların özel günlerini organize etmeye talip olduklarını ifade ederek, Nevşehir halkını yeni açılan işletmelerine davet etti.

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu oyunu bozacağız

Son günlerde ülkemiz ekonomisine yönelik yapılan saldırılar artarak devam ederken, Türkiye tek yürek olup bu oyunu bozmak için döviz yatırımlarından vazgeçiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir