Öğretmenler, Uzun Ali Konağı’nda ağırlandı

24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Kaymaklı Belediye başkanı Halit Elma, öğretmenleri uzun Ali Konağında ağırladı.


 

24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Kaymaklı Belediye başkanı Halit Elma, öğretmenleri uzun Ali Konağında ağırladı.

Belediye Başkanı Halit Elma 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Beldemizde görev yapan öğretmenlerimize Uzun Ali Konağında öğle yemeği verilmiş ve yemeğin ardından verdiği mesajda; ‘Kaymaklı Belediyesi olarak yasaların izin verdiği ölçüde eğitimin her alanına tüm imkanlarımızla katkıda bulunuyoruz ve bundan sonra da katkı vermeye devam edeceğiz.

Gençliğin sadece öğrendiği konularla ilgili değil, aynı zamanda milli-manevi değerler ve tarih bilinciyle yetiştirilmesi konusunda en önemli görevi icra eden öğretmenler, toplumun önderi ve gelecek nesillerin şekillendiricisidir.

Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın en iyi şekilde yetiştiren, en zor koşullarda dahi ülkesine, milletine ve gelecek nesillere bağlı hizmet veren bütün öğretmenlerimizin gösterdikleri fedakârlık ve özverileri için 24 Kasım öğretmenler gününü en içten duygularımla kutluyorum’ dedi.

 

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eraslan: ‘Yerel seçimler öncesi FETÖ yine algı operasyonu yapacaktır’ 

'Sosyal Medya ve Algı Yönetimi' kitabının yazarı, Kırıkkale Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Levent Eraslan, FETÖ üyelerinin 2019 yerel seçimleri öncesi sosyal medya üzerinden algı operasyonu yapacağını söyledi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir