Nevşehirsporlu taraftarlar şampiyonluk provası yaptı 

Bölgesel Amatör Lig 5.grupta mücadele eden Nevşehirspor deplasmanda Talasgücü Belediyespor’u 5-2 mağlup etmesinin ardından taraftarlar Nevşehir’de şampiyonluk provası yaptı. 


Bölgesel Amatör Lig (BAL) 5.grupta Aksaray Belediyespor, Yozgatspor ile şampiyonluk yarışı yapan Nevşehirspor bugün oynanan maçlar sonrasında Talasgücü Belediyespor’u 5-2 mağlup etti. Aynı grupta Yozgatspor’un da Aksaray Belediyespor’u 2-1 mağlup etmesiyle birlikte Nevşehir’de caddeler kırmızı beyaza büründü. Maç sonrasında Atatürk bulvarında toplanan yüzlerce taraftar Nevşehirsporlu futbolcuları meşaleler ile karşılarken ligin bitimine 3 hafta kala şampiyonluk provası yapmış oldular.
Nevşehirspor 3.Ligden son olarak 2005-2006 futbol sezonunda profesyonel liglere veda etmişti.

YAZAR: Nuri Karaşahin

18.02.1988 yılında Nevşehir’in Boğaz köyünde doğdu. 2 erkek 1 kız kardeşi bulunuyor. İlk okulu Nevşehir Gazi ilkokulun ’da orta okulu Boğaz Köyü okudu. Liseyi Nevşehir lisesinde okudu. 2007 lise bitirdikten sonra bir mağazada satış elemanı olarak işe başladı. 2010 2011 yılında Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yaptı. Kısa bir süre güvenlik sektöründe bulundu. 2017 yılı başlarında özenerek yapmak isteği meslek olan gazetecilik hayatına atıldı. Kent haber gazetesinde muhbirlik görevini üslendi. Bu görevi de severek yapıyor. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başkan Türker’den gençlere seçim çağrısı

  Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker, 2019 yılı mart ayında yapılması öngörülen Yerel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir