NESİAD eğitim seminerleri devam ediyor


Nevşehir Sanayici ve İş adamları Derneği (NESİAD) Aile şirketlerinde kurumsallaşma ve Endüstri 4.0 konulu seminerleri düzenledi.

 NESİAD Eğitim salonunda gerçekleşen eğitimlere Nesiad Başkanı Mustafa Ertaş, Başkan Yardımcıları Mehmet Kahraman ve Arif Öbekli, Yönetim kurulu üyeleri ve iş insanları katıldılar.

 Eğitim başlangıcında söz alan Başkan ERTAŞ, Nevşehir’de gerçekleştirilmemiş eğitimleri organize etmek, bizim için önemli ve mutlu edicidir. İş insanlarımızın üretimin her yerinde kurumsal yapı hakkında bilgi sahibi olması ve sanayide ki gelişimleri yakından takip etmesi hem firmalarını hem de rekabet şanslarını oldukça artıracaktır. Eğitimlerimizin herkes için yararlı ve verimli olması dileğiyle diyerek sözü İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Öğr. Gör. Murat GÜNEY’e verdi.

 Seminerin ilk gününde 27.03.2018 GÜNEY, Aile içerisinde Kurumsallaşma nedir? Nasıl olmalıdır? Yönetici olan babaların bilgi birikimini nasıl 2. Nesil kurumsallaştırabilir? Swot nedir ve nasıl uygulanır gibi konular hakkında bilgi verdi.Seminerin ikinci günde 29.03.2018 ise “Endüstri 4.0” konularından biz şuan endüstri kaçız? Nevşehir sanayisi hangi teknolojiyi kullanıyor? Neden teknolojiyi yakından takip etmeliyiz, bunların faydası nedir? Gibi sorulara cevap verdi.Eğitimler, katılımcılarında aktif katılımı ve soru cevapları ile son buldu.

 

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AK Parti’ye yeni yüz

24 Haziran seçimleri yaklaşırken AK Parti’de aday adaylığı için başvurular alınmaya başlandı. Ancak siyasi kulislerde aday adayı olacak yüzlerin genelinin aynı olduğu söyleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir