Mehmet Varol MYK’ya seçildi

25. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili olan Mehmet Varol, Devlet Bahçeli’nin listesinden MYK’ya yeniden seçildi.


Kongreye katılan Nevşehirli heyeti gururlandıran Mehmet Varol’un MYK’ya seçilmesinin ardından heyecanı gözlerinden okunuyordu. Varol’un yeni görevinin ardından Nevşehir heyeti tek tek kendisini tebrik etti.

MYK`ya seçilmesini büyük bir mutlulukla karşıladığını söyleyen Mehmet Varol. “Sayın Genel Başkanımızın takdiridir. Benim için büyük onurdur. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Kendisini mahcup etmemek için daha fazla çalışacağım. Bize oy verenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye Spor Yazarları Derneği üyesiyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Düğün adabı

Nevşehir Müftülüğü tarafından vatandaşları bilgilendirmek amacıyla hazırlatılan Cuma hutbesinde Düğün adabı hakkında konuşuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir